5 maja uczniowie klas IV–VI pod opieką Pani Aleksandry Jadczak wzięli udział w powiatowych zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym. W rywalizacji uczestniczyło aż 12 szkół z całego powiatu.
Czwórbój lekkoatletyczny to zawody sprawdzające wszechstronność, szybkość, siłę i wytrzymałość zawodników. Każdy uczestnik miał do wykonania cztery konkurencje: bieg krótki, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg długi.
Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców, które dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki. Ostatecznie dziewczynki zajęły VII miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na XI miejscu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i walki do samego końca. Była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, zdobycia nowych doświadczeń oraz integracji z rówieśnikami z innych szkół. Jesteśmy dumni z naszych młodych sportowców!
Naszą szkołę reprezentowali:
Alicja Druch, Pola Furmańska, Lidka Grzegorzewska, Laura Wawrzyńczak, Gabrysia Michalak, Ola Gajda, Łucja Wilińska, Antek Krzeszewki, Bruno Świątek, Nikodem Grabowski, Antek Hryniewicz, Kamil Zatorski.
Opiekun: Aleksandra Jadczak